Subscribe for Email Updates

Add a descriptive message telling what your visitor is signing up for here.

Marketing by
Jesteś klubowiczem?
 
Jesteś już klubowiczem? Zaloguj się do klubu
 
Dr Tomasz Jeżewski
Kardiolog
Kardiolog dr Tomasz Jeżewski
wejdź do klubu męskie zdrowie za darmo na 7 dni
 
Opinie Klubowiczów

Piotrek, w klubie od czerwca 2020

Super grupa. Stały kontakt. Postać dr. Jeżewskiego mega. Zrozumiały język. Polecam każdemu kumplowi. Cieszę się, że trafiłem do Tomka i do grupy. Może żałuję, że tak późno, ale jestem wdzięczny, że nie za późno!

Józek, w klubie od czerwca 2020

W klube mam na bieżąco informacje o plusach i minusach spożywania pokarmów. Czy ten produkt jest dobry dla mnie czy nie dobry. Mogę co tydzień zapytać dr Jeżewskiego o co chcę i na zoomach uzyskuję odpowiedź na żywo. Poprzez bycie w klubie mam wgląd w medyczną i praktyczną wiedzę odnośnie ochrony zdrowia. Obecnie mam 80 lat i cieszę się że trafiłem do klubu.

Alex, w klubie od lipca 2020

Jak często trafiasz na dobrego lekarza? Jak dużo rozumiesz z tego, co mówi? Czy uzyskane rady i tabletki są pomocne? Dawno temu w 16-ym wieku mieszkańcy chińskich wiosek płacili doktorowi nie za to, by ich leczył. Płacili, by utrzymywał ich w zdrowiu, z dala od chorób. I taki właśnie układ mam w Klubie Męskie Zdrowie. Co tydzień za pomocą wideokonferencji (bez wychodzenia z domu) spotykam się, rozmawiam i zasięgam porad u doktora. Nie jest to "influencer", który "wyczuł falę", skończył tygodniowy kurs i kreuje się na guru zdrowia. Jest to chirurg interwencyjny z wieloletnim stażem, z opiniami na portalu znanylekarz.pl, do którego możesz w każdej chwili zapisać się na wizytę. Mój doktor odpowiada na moje pytania zrozumiałym dla mnie językiem, dba o moje zdrowie, sprawdza postępy na podstawie wyników wykonanych badań i jest wzorem w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Warto inwestować w siebie! Abonament w klubie to najlepiej wydane pieniądze. Czy też tak chcesz? Zapraszam do klubu!

Sławek, w klubie od czerwca 2020

Medycy w Polsce zazwyczaj niewiele mówią pacjentom (albo nic) o związku pomiędzy sposobem odżywiania a zdrowiem. Dr. Tomasz Jeżewski należy do tej grupy lekarzy (niestety ciągle nielicznej), która opierając się na najbardziej aktualnych, wiarygodnych, światowych badaniach, - taki związek dostrzega i świetnie rozumie. Ponieważ uważam, że styl życia, w tym odżywiania, mają decydujący wpływ na nasze zdrowie, a właśnie taką wiedzę promuje dr Jeżewski, wstąpiłem do Klubu Męskie Zdrowie i stałem się jego wielkim fanem. Najlepsza wiedza!! Polecam wszystkim!

Łukasz, w klubie od czerwca 2020

Cześć Panowie. Polecam Klub Męskie Zdrowie wszystkim ,którzy chcą dowiedzieć się i spróbować czegoś nowego w życiu. Dr Jeżewski w prosty i zrozumiały sposób przedstawia wszystkie zagadnienia. Jeśli czegoś nie wiesz to wystarczy, że zadasz pytanie i w krótkim czasie uzyskasz odpowiedź.
Mnie Klub Męskie Zdrowie pozwolił uporządkować wiedzę , którą do tej pory zdobyłem. Panowie, zdrowie mamy tylko jedno i warto o nie zadbać.
Referencje
Oprzyj się o 20 lat doświadczenia
  • 10 000 operacji na sercu
  • 5 000 konsultacji z mężczyznami
Opinie Pacjentów
Turn Fit sp z o.o ©️ 2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone